Produkty

Nie wiesz, jaki zabieg wybrać?
Skontaktuj się z nami

Marki

 • LPG

Popularne kategorie

Nasz zespół

 • Anna Zega - Biegańska

  Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Farmaceutycznym kierunek Kosmetologia Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Kilkuletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje zapewniają spektakularne efekty wykonywanych zabiegów a cechą wyróżniającą jest nieustanne kształcenie dające możliwość stosowania najnowocześniejszych osiągnięć z zakresu kosmetologii estetycznej. Priorytetem dla mnie jest indywidualne podejście do każdego klienta oraz jego problemu.

 • Klaudia Wojewska

  Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku na kierunku kosmetologia. Ekspertka z zakresu kosmetyki estetycznej oraz wizażu. Posiadam wiele dyplomów i certyfikatów. W dalszym ciągu podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach w branży Beauty. Potrafię znaleźć rozwiązanie dla najbardziej skomplikowanych problemów, z którymi zgłasza się do mnie Klient. Cecha wyróżniająca: zawsze pogodna i uśmiechnięta, dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta potrafię uzyskać pożądany efekt.

 • Kinga Lis

  Absolwentka studiów magisterskich Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku oraz Wyższej Szkoły zdrowia, urody i edukacji w Gdyni na kierunku kosmetologia. Od dziesięciu lat pracuje jako kosmetolog. Uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu terapii uzdrowiskowej i kosmetologii. W dalszym ciągu z wielką przyjemnością podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach. Do jej zainteresowań należą masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne na ciało i twarz.

 • Magda Sarosiek

  Precyzyjna, zorganizowana, kreatywna. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu, wydział zamiejscowy w Gdyni. Od 2008r pracuję jako kosmetolog. Praca jest moją pasją, ponieważ daje mi możliwość nieustannego rozwoju. Jestem również żoną i mamą, dzięki temu doskonale rozumiem kobiety, które jednocześnie cieszą się macierzyństwem, a z drugiej strony, z trudem akceptują zmiany w sylwetce i brakiem czasu „dla siebie”. Uwielbiam łączyć zabieg kosmetologiczny z terapią duszy i celebrowaniem chwili, którą zdecydowalaś się spędzić w moim towarzystwie.

 • Malwina Staszkiewicz

  Malwina jest osobą pogodną, spokojną i uprzejmą, pozytywnie nastawioną. Z chęcią pomoże i doradzi w doborze zabiegów oraz udzieli informacji. Jej zainteresowania są skierowane na zabiegi laserowe. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz profesjonalnemu ustalaniu konsultacji kosmetycznych, szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów. Studentka kierunku kosmetologia.

 • Katarzyna Jaworska

  Jestem kosmetologiem z kilkuletnim stażem a praca jest dla mnie pasją. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach u najlepszych trenerów. Utożsamiam się z kobietami, które mimo natłoku obowiązków chcą się zrelaksować, zregenerować siły a przy tym poczuć się i wyglądać pięknie. Jako jedna z nich jestem w stanie zrozumieć ich potrzeby i zaproponować adekwatnie zabiegi i porady, które działają na ciało i duszę, dzięki czemu klientki opuszczają gabinet nie tylko upiększone ale i naładowane pozytywną energią, ponieważ piękno to harmonia pomiędzy zdrowym stylem życia, odpowiednią pielęgnacją i pozytywnym podejściem do siebie i innych.

#e-zega OBSERWUJ
Nie wiesz, jaki kosmetyk wybrać? Skontaktuj się z nami 503 428 370
Zapisz się do Newslettera
× Epilacja laserowa 2 zabiegi + 1 gratis - wąsik / broda
1 x
400,00 
Przesyłka darmowa

Podsumowanie

Kwota 400,00 
Przesyłka darmowa
Łącznie 400,00 

Karta podarunkowa

Przejdź do płatności