Bon O Wartości 650 Zł

500,00 zł

Płacisz 500 zł masz 650 zł !

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Informacje

INFORMACJE

Bon na dowolny zabieg pielęgnacyjny do wykorzystania w Zega Gabinet Kosmetologii Estetycznej, Słupsk

ul. Mickiewicza 21/2.

Bon dostępny jest w formie elektronicznej. Kupując go otrzymujesz e-mail z potwierdzeniem wpłaty oraz bon do pobrania. Umawiając się na zabieg wystarczy, że podasz imię i nazwisko lub nr zamówienia. 

REGULAMIN Dla klientów Zega Gabinetu

 1. Kupując zaproszenie za 500zł masz 650zł, 1000zł masz 1450zł, 1500zł masz 2100zł
 2. Promocja obowiązuje w dniach 01.12.2019 – 24.12.2019
 3. Promocja nie wlicza się do programu lojalnościowego.
 4. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami.
 5. Wykorzystanie promocji możliwe jest w ciągu trzech miesięcy od zakupienia. W przypadku zaproszeń na większą kwotę jest możliwość wykorzystania w ciągu roku.
 6. W przypadku wpłat na konto należy wysłać potwierdzenie wpłaty na e-mail recepcja@zega-online.pl
 • Warunkiem uczestnictwa w promocji jest wpłata gotówki, przelew bankowy (nr. Konta: 81 2490 0005 0000 4530 4398 8512) lub wykupienie bonu podarunkowego w promocji na stronie internetowej www.ezega.pl do wykorzystania w Zega Gabinecie.
 • Kwota może być wykorzystywana na różne zabiegi o wartości minimum 120zł.  
 • Kwota może być wykorzystana na wszystkie zabiegi z oferty gabinetuz wyjątkiem wypełniaczy i makijażu permanentnego 
 • Istnieje możliwość zakupu zaproszenia na zabiegi objęte promocją jako prezent.
 • Nie istnieje możliwość przekazywania zabiegów drugiej osobie.

 Udział w promocji jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu. 

 

                                          PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

1. Dane osobowe Uczestników Promocji uzyskane w związku z organizacją i przeprowadzeniem Promocji będą przetwarzane w celach związanych z organizacją i przeprowadzeniem Promocji. Dane osobowe Uczestników Promocji przetwarzane będą przy zachowaniu zasad określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

2. Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Uczestników Konkursu będzie Zega Gabinet Kosmetologii Estetycznej.

3. Organizator informuje, że osobom podającym dane przysługuje prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne jednak jest niezbędne do udziału w Promocji.

4. Uzyskane dane osobowe Uczestników Promocji nie będą udostępniane innym podmiotom. Jednocześnie informujemy, że przekazane dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie. W razie pytań lub wątpliwości ws. sposobów i zasad przetwarzania prosimy o kontakt.

5. Dane osobowe uzyskane w związku z przeprowadzeniem Promocji nie będą przechowywane dłużej niż to będzie niezbędne z uwagi na obowiązujące przepisy prawa.

Szukaj