Pakiet Light Sheer 3+2 bikini całkowite

750,00 zł

Kupując pakiet zyskujesz 2 darmowe zabiegi epilacji laserowej na bikini całkowite.

Oszczędzasz 400 zł.

Suma wykonanych zabiegów warta jest 1000 zł.

Więcej szczegółów

Informacje

Epilacja laserowa Light Sheer® Duet™

Laser diodowy Lightsheer Duet firmy Lumenis jest obecnie najnowocześniejszym i zarazem najlepszym urządzeniem do depilacji laserowej na świecie, a co za tym idzie dającym najlepsze efekty epilacyjne. Depilacja laserowa jest metodą trwałą, bezpieczną i praktycznie bezbolesną. Jest to metoda bezinwazyjna, nie powodująca uszkodzeń skóry. Lightsheer Duet jest pierwszym tego typu urządzeniem, dającym gwarancję skuteczności oraz oczekiwanego efektu. Oszczędza bólu, oraz nieprzyjemnych i czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych, ostatecznie rozwiązując problem zbędnego owłosienia. System LightSheer Duet zaopatrzono w dwie głowice emitujące światło lasera diodowego o długość fali 800 nm, co daje możliwość wykonywania szybkich i bezpiecznych zabiegów.

  1. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest zakup pakietu na stronie internetowej www.ezega.pl (płatność dotpay lub przelew na konto).
  1. Promocja trwa do odwołania.
  2. Promocją objęty jest zabieg epilacji laserowej na bikini całkowite.
  3. Pakiet promocyjny można wykorzystać tylko i wyłącznie w Zega Gabinecie Kosmetologii Estetycznej, Słupsk ul. Mickiewicza 21/2.
  4. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami.
  5. Istnieje możliwość zakupu pakietu jako prezent w formie bonu podarunkowego (w tym celu zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 503 428 370 lub w siedzibie firmy).
  6. Istnieje możliwość wykupienia tego samego pakietu kilkukrotnie.
  7. Udział w promocji jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu.

Produkty w tej samej kategorii

Szukaj